Spotřebitelský úvěr

Potřeba peněžních prostředků nemusí vždy vyžadovat čas a místo. Když si potřebujete rychle naplnit peněženku, samotná myšlenka na ztrátu času a byrokracii, kterou půjčování peněz obnáší, je úmorná. I když přemýšlíte o půjčce dlouhou dobu, otravný pomalý proces žádosti Vás může od podání žádosti o půjčku odradit. Zní Vám to povědomě?

Vzhledem k tomu, že téměř vše v dnešní době funguje digitálně, mohli byste jen několikerým kliknutím na tlačítko tak snadno zažádat o půjčku? Odpověď zní Ano, to může být pravda – s online spotřebitelským úvěrem v mžiku uspějete. Zažádat o půjčku nemusí být složité.

O spotřebitelský úvěr, který nabízíme, můžete zažádat ihned prostřednictvím mobilního telefonu kdykoli, i když jste na cestách. Spotřebitelský úvěr nevyžaduje návštěvu bankovního poradce nebo schůzku přímo v bance, ale rozhodnutí o úvěru a peníze na účtu můžete získat téměř okamžitě. 100% online finanční služba Vám ušetří spoustu peněz a úsilí.

Co je to spotřebitelský úvěr?


Spotřebitelský úvěr znamená půjčku obdrženou zákazníkem od banky nebo finanční instituce jako úvěr. Tato půjčka se liší od jiných půjček tím, že se nevyžaduje zajištění. Nezajištěný spotřebitelský úvěr bere v úvahu hladší proces podání žádosti, kdy není třeba přemýšlet o ručitelích nebo zajištění takové půjčky.

Ačkoli se spotřebitelský úvěr obvykle nepoužívá na bydlení, může být použit na realizace široké škály snů, od renovace bydlení až po cestování po světě, koupi vysněného vozidla nebo na uskutečnění každodenních nákupů. Život je tady a teď, takže místo dlouhodobého šetření se musí sny realizovat v pravý čas. Spotřebitelský úvěr, jak již sám název říká, je určen pro spotřebu a může být použit na cokoli, po čem toužíte.

Porovnání spotřebitelského úvěru se vyplatí, protože existuje široká škála možností takového úvěru. Ještě před samotným půjčením byste měli věnovat pozornost podmínkám půjčky a skutečné roční úrokové sazbě. Porovnáním můžete ušetřit několik stovek až tisíc. Porovnejte úvěry sami nebo nás nechte porozhlédnout se po lepší možné ceně za Váš spotřebitelský úvěr.

Spotřebitelskou půjčku můžete využívat jako kreditní kartu. Co se týče spotřebitelského úvěru, je žadateli poskytnuta určitá výše úvěru, jehož potřeba nemusí být specifikována. Úvěr může být použit v rámci úvěrového limitu a bude splacen dle společně dohodnutého harmonogramu splácení. Takto přináší spotřebitelský úvěr větší flexibilitu v každodenním životě, s penězi navíc vždy po ruce.

Zažádejte o spotřebitelský úvěr


Dostupný spotřebitelský úvěr můžete nalézt u Monefit. Nabízíme Vám půjčku, za kterou vždy nabízíme nelepší cenu a podmínky. Můžete zažádat o náš úvěr od pár stovek až po 3 000 euro. Zřízení úvěrového účtu pro spotřebitelský úvěr Vás nestojí nic a nezabere více než 10 minut.

Spotřebitelský úvěr ihned? Ano, prostřednictvím Monefit můžete obdržet rozhodnutí o půjčce okamžitě. Nabídku půjčky činíme zákazníkovi přímo na míru, můžete ji buď přijmout nebo pokud je to nutné, dokonce odmítnout. Samotné podání žádosti o půjčku Vás ještě k ničemu nezavazuje.

Monefit je zcela mobilní, takže se sami můžete rozhodnout, kdy nastane ten pravý čas zažádat o úvěr. Vaše banka takové rozhodnutí za Vás neudělá.

Spotřebitelský úvěr funguje jako Vaše digitální peněženka. Pokud jste obdrželi rozhodnutí o schválení úvěru, můžete utratit tolik peněz na svém účtu, kolik chcete. Můžete se také vyhnout používání úvěru a nechat jeho využití na horší dny.

Úvěr Vám bude vždy navrácen, jakmile ho splatíte.

Spotřebitelský úvěr ihned na Váš účet


Poté co je schváleno rozhodnutí o Vašem úvěru, začneme převádět finanční prostředky na Váš účet. Netrvá to obvykle déle než 15 minut, ale existují drobné rozdíly mezi bankami. V každém případě by měly být peníze zcela chytře na účtu ve srovnání s obvyklou žádostí o půjčku.

Platíte pouze za úvěr, který použijete, nikoli za cokoli dalšího. Úvěrový účet nezahrnuje žádné správní poplatky. Není hezké, jak je to pohodlné?

Vyzkoušejte náš kalkulátor půjčky a uvidíte, jaký druh nabídky úvěru byste dostali. Nabídku můžete odmítnout, pokud nesplňuje Vaše potřeby. Nabídku můžete také přijmout a začít si realizovat své sny!