Monefit kreditní účet

Nový způsob přemýšlení o penězích – vítejte v Creditline od Monefit pro Českou republiku!

Půjčování peněz by nemělo být stresující, nepříjemné ani obtížné. Co tak jednoduchá žádost o půjčku, jasné podmínky a peníze na účtu během pár minut?
Je na čase, abychom o penězích začali přemýšlet novým způsobem. Neměli bychom plýtvat hodinami papírování a čekat dny na to, než dostaneme neflexibilní půjčku s nejasnými podmínkami a absurdně přehnaným úrokem. Moderní svět potřebuje moderní řešení – je čas na půjčky, které jsou rychlé, jednoduché a mobilní.
My v Monefit jsme vytvořili řešení, které vám dokáže, že půjčky nemusí být komplikované. Jsme rádi, že konečně můžeme představit Creditline v České republice!

Co je Creditline od Monefit?

Creditline je Vaše digitální kreditní karta, jen jednodušší. S tímto moderním řešením si můžete vzít půjčku během několika minut a pak dál žít svůj život, aniž byste museli plýtvat drahocenným časem nebo energií.

Stačí, když si u nás požádáte o půjčku – což zabere jen pár kliknutí! A když Vám půjčku schválíme, můžete peníze začít používat hned. Pak můžete používat jen ty peníze, které doopravdy potřebujete a platit pouze za peníze, které jste ve skutečnosti použili. Podmínky půjček jsou jasné – nepřekvapí vás žádné nečekané náklady.

Tato nová alternativa k tradičním bankovním půjčkám je jednoduchá, flexibilní a mobilní. Jednoduše řečeno: moderní způsob nahlížení na peníze.

Proč zvolit Creditline místo tradiční půjčky?

Existuje někdo, kdo by se nechtěl vyhnout papírování, mučivým čekacím lhůtám a matoucím podmínkám? Pokud toužíte po jednodušších půjčkách peněz, pak je Creditline pravá volba pro Vás.

 • Jednoduché žádosti. Žádost můžete podat prostřednictvím svého mobilu, počítače nebo tabletu, v jakoukoli dobu a z jakéhokoli místa. Jediné co je třeba udělat, je vyplnit formulář, což můžete zvládnout během pár minut, a několika kliknutími žádost odeslat.
 • Vaše žádost je posouzena v řádu minut. Jakmile žádost odešlete, ihned ji posoudíme během pouhých několika minut a ozveme se Vám a informujeme Vás o tom, zda vám půjčku schválíme.
 • Platíte pouze za peníze které použijete. Vedení účtu u nás NESTOJÍ NIC – platíte pouze za peníze, které opravdu utratíte. Pokud nic neutratíte, nemusíte platit nic!
 • Máte naprostou svobodu pokud jde o to, jak se svými penězi naložíte. Nebudeme Vás sledovat ani soudit, pokud jde o to, co se svými penězi děláte. Jakmile Vám půjčku schválíme, jsou peníze Vaše a můžete je použít, jak uznáte za vhodné.
 • Půjčky můžete splácet flexibilně. Můžete splácet minimální částku za měsíc nebo můžete splatit vše najednou. Vyberte si možnost, která Vám vyhovuje nejlépe!

O naší společnosti

Společnost Creditstar má 16letou praxi věřitele a během této doby si nás pro poskytnutí půjčky vybralo více než 1 milion zákazníků. Jsme přesvědčeni, že půjčky mohou být jednoduché a prostřednictvím našich flexibilních řešení děláme, co můžeme, abychom to našim zákazníkům dokázali. Jsme hrdí na naše jasné podmínky půjček a na transparentnost, díky které nám zákazníci věří a vracejí se k nám.

Ceníme si každého našeho zákazníka a děláme, co můžeme, abychom zajistili, že i Vy se s námi budete cítit bezpečně. Schvalujeme jen takové půjčky, o kterých se domníváme, že je bude možné splatit. Pokud se ale i přesto dostanete do problémů se splacením své půjčky, vždy se můžete obrátit na náš tým a společně se s vámi pokusíme najít řešení.

Jak začít?

Začít nemůže být jednodušší. Stačí vyplnit formulář – což nezabere víc než pár minut – a počkat na odpověď. Vaše žádost bude posouzena ihned a rozhodnutí bude učiněno v řádu minut. Nemusíte se bát trýznivých čekacích lhůt.

Pokud bude Vaše půjčka schválena, budete mít peníze na svém účtu Monefit během několika minut. Váš účet funguje jako digitální peněženka, z níž si můžete vybírat peníze; pak už jen utrácíte peníze, které skutečně potřebujete. A samozřejmě, platíte pouze za peníze, které opravdu utratíte.

Požádejte ještě dnes, ať máte peníze na svém účtu během pár hodin!

Požádat o úvěr
04.08.2022

Related Articles

 • Co se vrací do módy v roce 2022?

  Co se vrací do módy v roce 2022?

  Read more
 • Creditstar 16

  Všechno nejlepší k narozeninám Creditstar Group!

  Read more