Takhle to funguje

Monefit kreditní účet

Monefit kreditní účet je rychlé a jednoduché řešení pro Vaše finance – je to jako digitální karta.

S kreditním účtem Monefit, máte přístup k financím 24/7, kdykoliv je budete potřebovat. Osobní kreditní účet Vám může pomoci v neočekávaných situacích, stejně jako kreditní karta. Nemusíte si vybrat celou částku najednou, ale můžete si vybrat přesnou částku, kterou zrovna potřebujete. Jakmile uhradíte dlužnou částku, můžete si ji rovnou zase vybrat.

Noví zákazníci

O Monefit kreditní účet si můžete zažádat kdykoliv a kdekoliv. Registrace a žádost o úvěr probíhají online, přímo na našich webových stránkách. Jednoduše si vyberete Vámi požadovanou částku a zahájíte proces podání žádosti o úvěr.

Registrace a podání žádosti o úvěr

V průběhu podávání žádosti budete požádáni o vyplnění registračního formuláře, ve kterém Vás vyzveme k poskytnutí osobních údajů a také informací o Vašich nákladech, výdajích a dalších finančních závazcích. Během registrace Vás také požádáme o poskytnutí kopie dokladů prokazujících Vaši identitu a Vaše pravidelné příjmy a výdaje a dále o ověření čísla Vašeho bankovního účtu. To vše probíhá ihned při registraci a nezabere Vám to déle než několik minut.

Vyhodnocení žádosti, čerpání a splácení úvěru

Na základě získaných informaci provedeme kontrolu Vaší identity a schopnosti splácet. Řídíme se striktními a detailními pravidly hodnocení rizika úvěruschopnosti a klademe důraz na zodpovědné úvěrování. V případě splnění veškerých podmínek a schválení úvěru Vám poté poskytneme smluvní dokumentaci, kterou můžete podepsat přímo v našem zákaznickém centru. Ihned po podepsání se stává Váš úvěr aktivním a první čerpaná částka je převedena na Váš bankovní účet. Úhrady a dodatečná čerpání můžete vždy provést přímo ve Vašem zákaznickém účtu Monefit.

Stávající zákazníci

Pokud jste si již v minulosti otevřeli Monefit kreditní účet, stačí se přihlásit do Vašeho profilu a vybrat si částku, kterou potřebujete. Splácet poté budete v pravidelných měsíčních splátkách v minimální výši, nebo můžete hradit v částkách vyšších, klidně i vše najednou. Zároveň můžete kdykoliv provést dodatečné výběry a to až do výše Vašeho maximálního úvěrového rámce. V případě kdy nečerpáte žádnou částku, neplatíte nic. Monefit kreditní účet je vždy s Vámi, můžete ho využívat přesně tak jak potřebujete.